تبلیغات
╜╗╜╗ کارشــــــــــــــــــــــــــناســــــــــــــــــــے ╜╗╜╗ - شرایط و کد رشته های تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی 91 اعلام شد
╜╗╜╗ کارشــــــــــــــــــــــــــناســــــــــــــــــــے ╜╗╜╗
تازه های کنکور ◄ کارشناسی ارشد ◄ کاردانی به کارشناسی ◄ کاردانی ◄دانلود جزوات کنکوری
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


وقتی می توانم به سر قله برسم چرا در دره بمانم مگر آدم چند بار زندگی خواهد کرد

مدیر وبلاگ : Rahmat khosh parvaz
نویسندگان
نظرسنجی
دوستان عزیز دوست دارید مطالب وبلاگ بیشتر در چه زمینه هایی باشند؟


به اطلاع كلیه داوطلبانی كه در آزمون كاردانی به كارشناسی ناپیوسته سال 1391 ثبت‌نام كرده و در جلسه آزمون حاضر بوده و براساس كارنامه نهائی، نمره كل علمی آنان در رشته و یا گرایش مورد تقاضا مثبت (بزرگتر یا مساوی یك) می‌باشد، می‌رساند بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه‌های راهنمای ثبت‌نام (دفترچه شماره1) و راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره 2) آزمون كاردانی به كارشناسی ناپیوسته سال 1391، می‌توانند از روز یكشنبه 28 آبان تا سه‌شنبه 30 آبان با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش و وارد كردن اطلاعات اولیه كارت اعتباری ثبت‌نام شامل شماره پرونده، شماره كاربر، رمز ورود و كد رهگیری ثبت‌نام اولیه، شماره داوطلب و شماره شناسنامه و باتوجه به موارد ذیل نسبت به انتخاب رشته محل‌های مورد علاقه خود (مندرج در این اطلاعیه) حداكثر 20 كدرشته محل اقدام نمایند. لذا كلیه داوطلبان علاقه‌مند، لازم است بر اساس ضوابط و مفاد دفترچه‌های راهنمای آزمون (شماره 1 و 2 ) و این اطلاعیه، در صورت وجود رشته‌های مربوط به رشته امتحانی آنان، پس از ورود به سایت اینترنتی سازمان در زمان انتخاب رشته ابتدا نسبت به پرداخت مبلغ 28.000 (بیست و هشت هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت اینترنتی با استفاده از كارتهای عابربانك عضو شبكه شتاب اقدام نموده و سپس انتخاب رشته نمایند.

الف) تذكرات مهم:

1 - آن‌دسته از داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی مندرج در این اطلاعیه كه قبلاً در ردیف پذیرفتگان دوره‌های مختلف رشته‌های تحصیلی آزمون كاردانی به كارشناسی ناپیوسته سال 1391 قرار گرفته‌اند، در صورت قبولی در یكی از كد رشته محل‌های مندرج در این اطلاعیه، قبولی قبلی آنان «كان‌لم‌یكن» تلقی می‌گردد و لازم است منحصراً در رشته قبولی جدید خود ثبت‌نام نموده و ادامه تحصیل دهند. لذا به كلیه پذیرفتگان قبلی این آزمون تاكید می‌شود برای ثبت‌نام و شركت در گزینش رشته‌های تحصیلی مندرج در این اطلاعیه دقت كافی مبذول دارند، در غیر اینصورت هیچگونه اعتراضی قابل قبول نخواهد بود.

2 - آن‌دسته از داوطلبانی كه در ردیف پذیرفتگان هر یك از رشته‌های تحصیلی مندرج در این اطلاعیه قرار می‌گیرند، چنانچه قبلاً در ردیف پذیرفتگان دوره‌های مختلف رشته‌های تحصیلی آزمون كاردانی به كارشناسی ناپیوسته سال 1391 قرار گرفته باشند، نیاز به انصراف از رشته قبولی قبلی ندارند و با آنان همانند دانشجویان انتقالی رفتار خواهد شد.

3 - فارغ‌التحصیلان دوره كاردانی كه مدرك كاردانی خود را حداكثر تا تاریخ 30 بهمن ماه 91 اخذ می‌نمایند مجاز به انتخاب رشته در این مرحله از تكمیل ظرفیت می‌باشند.

4 - داوطلبان علاقه‌مند به ثبت‌نام و شركت در گزینش هر یك از رشته‌های تحصیلی مندرج در این اطلاعیه، در صورتی كه در ردیف پذیرفتگان نهایی آزمون سراسری سال 1391 نیز قرار گرفته باشند، در صورت قبولی در یكی از كد رشته محل‌های مندرج در این اطلاعیه، لازم است از دو رشته قبولی یكی را به دلخواه انتخاب و به تحصیل بپردازند. بدیهی است ثبت‌نام در یك رشته محل به منزله انصراف از تحصیل در رشته قبولی دیگر تلقی خواهد شد.

5 - داوطلبان علاقه‌مند به ثبت‌نام و شركت در گزینش هر یك از رشته‌های تحصیلی مندرج در این اطلاعیه لازم است با درنظر گرفتن رشته امتحانی خود، منحصراً كد رشته محلهای مندرج در این اطلاعیه را انتخاب نموده و از انتخاب سایر كد رشته محلهای مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی ( دفترچه شماره 2 ) خودداری نمایند.

6 - زمان شروع به تحصیل پذیرفتگان رشته‌های تحصیلی مندرج در این اطلاعیه، نیمسال دوم سال تحصیلی 92- 1391 خواهد بود.

7 - شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی، میزان شهریه‌های ثابت و متغیر و نشانی مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی- غیر انتفاعی و همچنین میزان شهریه‌های ثابت و متغیر دوره های نوبت دوم (شبانه)، در دفترچه‌های راهنمای ثبت‌نام (دفترچه شماره1) و راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره 2) آزمون كاردانی به كارشناسی ناپیوسته سال 1391 درج شده است.

8 - چنانچه داوطلبان در ردیف پذیرفتگان كدرشته محل‌های دوره روزانه قرار گیرند مجاز به ثبت‌نام و شركت در آزمون سال آینده نخواهند بود. لذا به كلیه داوطلبان توصیه می‌شود در انتخاب رشته دقت كافی به عمل آورند.

9 - هریك ازداوطلبان در گرایشهایی كه نمره كل گرایش آنها صفر و یا كمتر از صفر (نمره منفی) باشد اجازه انتخاب رشته‌های آن گرایش را ندارند.

 

دانلود کد رشته های تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی سال 91

نوع مطلب : تازه های کنکور، کاردانی به کارشناسی، 
برچسب ها :
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به سایت◄ کارشناسی ►خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
چاپ این صفحه